03.02.2017

Подяка керівнику та всім працівникам Відділення ортопедії, артрології та спортивної травми Запорізької обласної клінічної лікарні

Одна хвилина, один момент, може змінити все, от і в моїй сім’ї ця хвилина зіграла злий і підступний жарт. Одного дня, коли всі проводили час зі своїми рідними за Новорічним столом, ми замість святкування, змушені були звернутися за лікарською допомогою. Все це сталося дуже раптово і звісно неочікувано, здавалося б просто невдале падіння, але саме воно стало причиною серйозної та затяжної травми. Відразу звернувшись до Мелітопольської лікарні, з’ясувалося, що в мами, яка і була жертвою цієї ситуації, стався медіальний перелом шийки стегна. Перший досвід спілкування з лікарями був таким, про який краще взагалі не згадувати, одним словом – «державна лікарня». Декілька днів під наглядом у таких умовах ми навіть боялися відходити від мами, так як вся ініціатива лікування, огляду, навіть банального харчування була нашою.

Зрозумівши, що далі так не піде, вирішили звернутися до Запорізької обласної клінічної лікарні, а саме Відділення ортопедії, артрології та спортивної травми. Рівень надання послуг в цьому відділенні не можна назвати іншим, він зовсім інший! Такого ставлення до своїх пацієнтів, відповідальності, професіоналізму важко знайти навіть у приватних клініках, а це така ж державна лікарня, як і та в якій мама провела перші дні після травми. Сучасні чисті палати, нові операційні, дбайливе ставлення, роблять перебування в лікарні зовсім не таким, до якого ми звикли. Персонал клініки – це команда професіоналів, які знають свою справу та докладають максимум зусиль для створення найкращих умов перш за все для пацієнта. В цьому ми переконалися на власному досвіді. З використанням сучасних медичних технологій та завдяки багаторічному досвіду лікарів, мамі було зроблено успішну операцію – тотальне ендопротезування тазостегнового суглобу. Навіть таке важке ускладнення, як мозочкова атаксія, яку у мами діагностували кілька років тому, не стала завадою для проведення операціїю. Звісно, на маму ще чекає довгий шлях реабілітації та відновлення, але кожного дня ми бачимо результат, якого змогли досягти завдяки професіоналізму спеціалістів цієї лікарні.

Завідує відділенням справжній майстер своєї справи Забєлін Іван Миколайович. Уже з першої зустрічі стало зрозумілим, що це людина, яка працює за покликанням, адже він уважно та турботливо ставиться до кожного пацієнта, і любить те, чим займається. Хочеться вірити, що в нашій країні буде більше таких розумних, компетентних, людяних, а головне висококваліфікованих професіоналів, які відповідатимуть за якісну медичну допомогу.

Хочемо висловити щирі слова подяки всім працівникам відділення та Івану Миколайовичу особисто, за ваші зусилля та віру в лікарську професію. Ви даєте людям можливість з комфортом покращити стан свого здоров’я, і знайти позитив у такі тяжкі хвилини, які можуть спіткати кожного. Безперечно здоров’я краще берегти, ніж лікувати, але якщо колись і доведеться це робити, то з впевненістю можу сказати, що лише у вас.

З повагою та щирою подякою,
Ганна Глотова